Magazyn architektoniczny : Rekolekcje na południu Indii / Mancini

Architekci: Mancini Lokalizacja: South India Rok projektu: 2009 Obszar projektu: 1000 m2 Fotografie: mancini enterprise + 21 Kompleks o powierzchni 4000 m2 został przekształcony w wewnętrzny świat składający się z 3 domów, basenu z pawilonem, małego lasu, skały.
tropikalny.
i zawieszone ogrody, zatopiony ogród wokół głębokiej studni, odkryte łazienki, sawanna i zbiornik z wodą, wszystko to połączone, aby zapewnić widoki na pobliskie święte góry, a jednocześnie tworząc prywatność w różnych pomieszczeniach i na zewnątrz.
Ukośne ogrody na dachu zapewniają naturalną łączność z pomieszczeń mieszkalnych na pierwszych piętrach do wspólnych pomieszczeń na parterze, a odwiedzający odkrywa nowe przestrzenie lub nowe widoki wokół każdego zakątka.
.
mancini enterprises Budynki te opierają się na tradycyjnej technice budowlanej w połączeniu z dużymi nawisami dachowymi i wysoką masą termiczną, zapewniając tym samym chłodne wnętrza w bardzo gorącym klimacie południowoindyjskiej wsi.
Wszystkie elementy architektoniczne i wewnętrzne są projektowane i wytwarzane na zamówienie przez lokalnych rzemieślników, podczas gdy elementy infrastruktury opierają się na technologii zapewniającej równowagę środowiskową.
.
mancini enterprise Section 01
[więcej w: szerokość drzwi wejściowych, blaty kuchenne konglomerat, dom 2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blaty kuchenne konglomerat dom 2 szerokość drzwi wejściowych